Co czytam?

Kiedyś nie wiedziałam, że blogi to nie tylko te z fanfikami, ale też o innej tematyce (choć w sumie wiedziałam, że są inne, ale raczej nie śledziłam ich, bo były to głównie poradniki itp.) jeśli się nie mylę pierwszym (o innej tematyce), który przypadł mi do gustu było Annatomy i bardzo trudno było mi znaleźć podobne do tego blogi, dlatego postanowiłam zrobić tą zakładkę, w której umieszczę nazwy wartych poznania miejsc w internecie, może Was zaskoczę i znajdziecie coś wcześniej nie znanego co przypadnie Wam do gustu?

Kolejność nie ma większego znaczenia ma znaczenie "alfabetyczne", bo i tak nie byłabym wstanie ułożyć ich w kolejności od najlepszego do najgorszego.

- Annatomy - jak wyżej wspominałam to z nim zaczęła się moja blogowa przygoda. Choć posty pojawiają się dość rzadko to są wartościowe (koniecznie zajrzyjcie na serie monstrum miesiąca!).

- Papierowa Dolina - posty w tym zakątku internetu dotyczą głównie książek, choć recenzji tu jest naprawdę niewiele, ale i nie tylko.

- W NORZE -  z kolei tutaj znajdziecie wpisy na naprawdę wiele tematów, krótko mówiąc każdy znajdzie coś dla siebie.

- Wiosenne Deszcze - tutaj również znajdziecie wiele wpisów na wiele tematów, ponadto Alicja (autorka) prowadzi drugiego bloga, na którym możecie przeczytać opowiadania jej autorstwa - zbyt bajkowo

- Zeszyt w kółka - znajdziecie tu posty na wiele tematów od książek po przemyślenia, choć wpisów jest mało koniecznie zajrzyjcie!

Jeśli chodzi o blogi recenzenckie to polecam:

Drewniany Most - znajdziecie tu głównie recenzje, choć nie tylko, posty "zdjęciowe" czy o psach również się pojawiają.

- Piszę Czytam Gotuję - blog głównie recenzencki, choć jak sama nazwa wskazuje, znajdzie się coś tutaj również dla osób lubiących gotowanie.

Zaczytana Iadala - jeśli szukacie recenzji i różnych wyzwań czytelniczych, zajrzyjcie tutaj!

- Zapach stron - blog głównie recenzencki, ale i nie tylko.

Oczywiście śledzę również wiele innych blogów, ale to te są moim faworytami (większość z nich znam od bardzo dawna). Mam nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie. ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz dziękuję!